Kurumsal Sayfalar / Onar Makina

Onar Makina;  25 yıllık tecrübeye dayanarak kaldırma ve taşıma makinaları konusunda 2005 yılından bu güne hizmet vermektedir. Kaldırma ve taşıma makinaları konusunda ürün yelpazesini geniş tutarak her türlü sektöre hitap etmeyi kendisine ilke edinmiş olup günün şartlarına göre ürün yelpazesini arttırmaya devam etmektedir. Kendi imalatının dışında yurt içi ve yurt dışından güvenilir markaların mümessilliklerini alıp siz müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamış bulunmaktadır. 

Ayrıca satış, servis ve montaj üçgenini birleştirip hizmette taviz tanımamakla birlikte, özellikle istanbul ve çevre illerinde çalışmalarımızı devam ettirmektedir. 

Onar Makina;Teknik servis ile başlamış olduğu ticari hayatına, hedef  büyüterek özel makina imalatı ve çelik konstrüksiyon imalatı yaparak devam etmektedir. Bunun yanı sıra, monoray vinçler, gezer köprülü vinçler ve pergel vinçlerde 0,5 tondan 50 tona kadar siz müşterilere hizmet vermektedir. Onar Makina; Yük kaldırma ve yük taşıma makinalarında standart ürün ve sistemlerin haricinde, müşteri talebine göre özel imalat yapmaktadır. 

Onar Makina; hizmette sınır tanımamak prensibimizdir. 

Kendi ürünlerimiz ile birlikte tüm markalara teknik servis hizmeti vermekteyiz.

  • Onar Makina Logo
alt